DÜRÜST, AÇIK VE TUTARLI OLMAK

 

Müşterilerimize, Tedarikçilerimize, Çalışanlarımıza ve Topluma karşı iletişimde açık ve dürüst, davranışlarımızda adil ve söylemlerimizde tutarlı olmak.

 

İNSANA SAYGI DUYMAK

 

Bütün insanlara, insan olmasından dolayı hak ettiği değeri vermek, ayrıma gitmeden kültürel, etnik, milli ve manevi değerlere ve farklı fikirlere saygı göstermek.

 

SÜREKLİ ÖĞRENMEK VE GELİŞMEK

 

Tüm çalışanların kişisel gelişimini teşvik ederken, öğrenme ve beceri geliştirme ihtiyacını, sorumluluk miktarı ile artan bir gereksinim olarak kabul etmek, makam, yaş ve statüsüne bakılmadan sürekli öğrenmek, hataları ve deneyimleri birer tecrübe fırsatı olarak değerlendirmek.

 

 

 

HAKKIMIZDA
Haberler

Yenilenen, yenileme çalışmaları devam eden web sayfamız ve kurumsal kimliğimiz ile siz değerli müşterilerimizin huzuruna çıkmaktan gurur ve mutluluk duyarız, en kısa sürede tüm sayfalarımız ile yayında olacağımızı bildiririz.

İletişim başlığı altındaki bilgilerle, bizimle irtibata geçebilir ve profesyonel ekibimizden destek talep edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişime geçmek.

Çetinkaya Tekstil

Çetinkaya Tekstil ve Etiket malzemeleri Dış Ticaret Ltd.Şti. olarak misyonumuz, hizmet sunduğumuz firmaların içinde bulunduğu piyasa koşullarını takip ederek , üretim kalitelerini en uygun girdi maliyetleri ile arttırmak, piyasa rekabet şartlarında, satışlarını birlikte bir aileyiz anlayışı ile maksimuma çıkartmaktır.

Bu amaçla firmamız İTALYA ve UZAK DOĞU’da kendi üretimine başlamış olup, bu malları kalite kontrolden geçirerek ithal etmektedir.

 

Devamı ->

Danışma ve Destek Hattı

Adres

Merkez Efendi Mahallesi

Davutpaşa Caddesi Kale İş Merkezi

No:20 Topkapı/İstanbul

Telefon & Fax

0212 418 67 90

0212 481 67 40 (pbx)

Email

info@cetinkayatekstil.com

destek@cetinkayatekstil.com

TEDARİKÇİLER
cab                     argox                     ITW                     ricoh                     godex                    godex