Japon Akmaz – Yıkama Talimatı kumaşınızı kendi bünyenizde termal transfer özellikli barkod etiket yazıcınız ile istediğiniz şablonda istediğiniz adette baskı yapabilirsiniz. Yüksek kumaş etiketi maliyetlerinizi japon akmaz – yıkama talimatı kumaşı ve yıkama talimatı yazıcıları ile en düşük seviyeye indirebileceksiniz. Japon akmaz kelimesi tüketici toplumumuzun birçoğuna uzak da olsa aslında günlük hayatımızda kişisel giysilerimizde, havlularımızda halılarımızda, çocuklarımızın peluş-kumaş giysili oyuncaklarında kullandığımız tüketiciyi ürünlerin kaç derecede yıkanacağı, ütü yapılıp yapılamayacağı, agır yıkamamı, hafif yıkamamı gibi daha birçok simgeyi ve bilgiyi üzerinde barındıran kumaş etiketlere japon akmaz diyoruz. Japon akmaz yıkama talimatı kumaşı siparişı verirken dikkat etmemiz gereken bazı hususlar mevcuttur.

 

Bunlar:

- japon akmazı hangi urünlerde kullanacağınız

- japon akmazı ağır yıkamalı ürünlerdemi yoksa hafif yıkamalı ürünlerdemi kullanacağınız

- japon akmazı yazdıracağınız etiket yazıcınızın marka ve modeli( kuka genişliği)

- japon akmazın genişlik ve uzunluk ölçüleri

Piyasa ihtiyaçlarını sıkıntısız karşılayacak stok durumumuz ile üretim esnasında hiçbir zaman japon akmaz-yikama talimatı sıkıntısı çekmeyerek üretimizde aksaklıklar ile mağdur durumda kalmayacaksınız. Stoklarımızda sürekli bulabileceğiniz çeşitlerimiz;

SATEN ETİKET KUMAŞLARI

POLYESTER ETİKET KUMAŞLARI

NAYLON ETİKET KUMAŞLARI

KENARÖRGÜLÜ ETİKET KUMAŞLARI

NON-WOVEN ETİKET KUMAŞLARI

JAKRON

HOTMELT (ÜTÜ İLE YAPIŞAN) etiketlik kumaşlardır.

Not: japon akmaz etiket kumaşını yazdırmak için gerekli olan thermal transfer ribonların A kalite olmasına dikkat ediniz. Ribon piyasasında a kalite ile çok az derecede fiyat farkı olan B kaliteli ribonlar çıkarmış olduğunuz etiketlerinizde kaliteli baskı sağlamamakla birlikte kullanmış olduğunuz barkod etiket yazıcınızında kafa ömrünü azaltarak zorunlu parça değişimleriyle bütçenize zarar verir. Siparişlerinizi ister , govez@cetinkayatekstil.com adresimize isterseniz de, 0533 382 52 52 – 0212 481 67 90 numara telefonlarımızdan tarafımıza bildirmeniz yeterlidir.

 

 

HAKKIMIZDA
Haberler

Yenilenen, yenileme çalışmaları devam eden web sayfamız ve kurumsal kimliğimiz ile siz değerli müşterilerimizin huzuruna çıkmaktan gurur ve mutluluk duyarız, en kısa sürede tüm sayfalarımız ile yayında olacağımızı bildiririz.

İletişim başlığı altındaki bilgilerle, bizimle irtibata geçebilir ve profesyonel ekibimizden destek talep edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişime geçmek.

Çetinkaya Tekstil

Çetinkaya Tekstil ve Etiket malzemeleri Dış Ticaret Ltd.Şti. olarak misyonumuz, hizmet sunduğumuz firmaların içinde bulunduğu piyasa koşullarını takip ederek , üretim kalitelerini en uygun girdi maliyetleri ile arttırmak, piyasa rekabet şartlarında, satışlarını birlikte bir aileyiz anlayışı ile maksimuma çıkartmaktır.

Bu amaçla firmamız İTALYA ve UZAK DOĞU’da kendi üretimine başlamış olup, bu malları kalite kontrolden geçirerek ithal etmektedir.

 

Devamı ->

Danışma ve Destek Hattı

Adres

Merkez Efendi Mahallesi

Davutpaşa Caddesi Kale İş Merkezi

No:20 Topkapı/İstanbul

Telefon & Fax

0212 418 67 90

0212 481 67 40 (pbx)

Email

info@cetinkayatekstil.com

destek@cetinkayatekstil.com

TEDARİKÇİLER
cab                     argox                     ITW                     ricoh                     godex                    godex